Proč se svěřit do našich rukou?

Našim klientům nabízíme vždy komplexní službu - pomůžeme s výběrem pozemku, navrhneme dům přesně na míru a uděláme vše pro to, aby stavba samotná proběhla bez větších komplikací. Můžete se nám kdykoliv nezávazně ozvat a my se budeme těšit, že společně vytvoříme velké věci!

ZKUŠENOST
ZKUŠENOST

Více než pět let se zabýváme projektováním a s nadšením čelíme novým výzvám.

KVALITA
KVALITA

Máme rádi svojí práci. Těší nás kvalitně zpracované projekty a stavby.

SPOLEHLIVOST
SPOLEHLIVOST

Všechno co si slíbíme, tak i splníme. Na to Vám dáváme své slovo!

JISTOTA
JISTOTA

Budeme Vaší oporou při životním rozhodnutí chystat vlastní domov.

Kdo jsme

MASTERPLAN projektanti je mladý, dynamicky se rozvíjející projekční a architektonický ateliér s nadšením pro stavby. S každodenním odhodláním pracujeme na všech našich projektech a všechny naše stavby máme nejraději. Přes úzkou zpětnou vazbu z realizovaných projektů zapracováváme všechny postřehy z praxe a žádná komplikace pro nás není překážkou. Věříme, že složitá zadání nás dovedou k větším zkušenostem a skvělým výsledkům.
Našim klientům nenabízíme jen projekty staveb a jejich částí. Nabízíme jim službu. Komplexní řešení, jež naše partnery provede celou spletitou cestou projektové přípravy a samotné realizace. Od výběru vhodného pozemku, vymýšlení tvarů a dispozic, přes propracovanou a komplexní projektovou dokumentaci, jednání se státní správou, výběru dodavatele stavby a stavební dozor při realizaci. 
Stavbu, ať už je jakkoliv rozsáhlá a náročná, řešíme jako komplexní celek se všemi návaznostmi a důsledky. Navrhujeme vždy osvědčená, vyzkoušená řešení.  Jednotlivé části díla neustále konzultujeme s osvědčenými výrobci a hledáme cestu optimálního využití. 
Projektová dokumentace našich staveb nikdy neslouží jen pro potřeby stavebního úřadu. Dokumentaci chápeme jako motor celé stavby, jako návod.  Je vždy tak podrobná, jak je jen třeba ke zdárnému dokončení díla a samozřejmě obsahuje všechny náležitosti požadované zákonem. 

Protože projektem to teprve začíná. 

Chcete se také stát spokojeným zákazníkem?